Moim zdaniem najlepsze biuro rachunkowe w Warszawie. Ceny są bardzo konkurencyjne, na Bemowie i Bielanach nie znalazłem lepszego. Księgowość prowadzą tutaj bardzo sympatyczne panie dla których rachunkowość nie ma żadnych tajemnic :). Moja osobista księgowa wyjaśniła mi wszystko bardzo skrupulatnie i w zrozumiałym dla mnie języku :). POLECAM

Andrzej

Gorąco polecam to biuro rachunkowe. Konkretni ludzie z dużą wiedzą i zaradnością. Wszystko załatwiają konkretnie i fachowo i co najważniejsze przypominają i pilnują dostarczenia dokumentów na czas.

Andrzej

Profesjonalne usługi księgowe. Biuro rachunkowe na naprawdę wysokim poziomie. Polecam mieszkającym na Białołęce i nie tylko. Moja księgowa to bardzo kompetentna i miła osoba. Rachunkowość ma w jednym palcu. Gorąco polecam!!!

Mirosław Kawęcki

Dobrze trafiliście osoby pracujący w biurze rachunkowym to profesjonaliści w dziedzinie księgowości. Księgowość to ich pierwsze imię. Rachunkowość to nazwisko a księgowa to ich mama a domem jest biuro rachunkowe w Warszawie 🙂

marek

Polecam to biuro rachunkowe. Panie bardzo pomocne i konkretne z dużym zasobem wiedzy. Na moje pytania odpowiadały konkretnie i fachowo.

radek

Podziel się swoją opinią